Автомобілі

Боярська автошкола

Практичний курс навчання на автомобілі

Pegeout 307 (ручна КП)

Паралельно з проходженням теоретичного курсу вводиться практичне водіння, яке проходить за індивідуальним графіком, узгодженим з інструктором.

Дуже важливим питанням для автошколи є безпека учнів під час навчання водінню.Всі навчальні автомобілі оснащені подвійним керуванням, і інструктор з водіння завжди зможе допомогти в складній ситуації. Всі навчальні автомобілі проходять своєчасне техобслуговування і ремонт. Автошкола для практичних занять надає автомобілі з ручною коробкою передач:

На навчальних автомобілях працюють інструктори, які пройшли атестацію, які мають досвід практичного водіння і навчання водіїв категорії «В».

Mazda 323 (ручна КП)

Відповідно до ліцензії державного зразка, автошкола працює по 40-ка годинною програмою водіння — це 15 занять з водіння (по 2 академічні години).

Внутрішні іспити

Для отримання водійських прав необхідно здати іспити в ДАІ. Після закінчення навчання Ви повинні здати внутрішні іспити в автошколі, які включають в себе теоретичну частину (правила дорожнього руху) та практичне водіння автомобіля.

Іспит в ДАІ

До іспитів в ДАІ допускаються особи, які досягли 18-річного віку, які успішно склали внутрішні іспити в автошколі. Іспити в ДАІ проводяться за затвердженим графіком.

На іспит в ДАІ група випускників автошколи виїжджає організовано і здає іспити на машинах автошколи.

Для отримання водійських прав екзамен в ДАІ складається з 2-х основних частин: теоретичної та практичної.

Теоретичний іспит з правил дорожнього руху проводиться на комп’ютері. Ви повинні дати відповіді на 20 питань квитка. Для успішного складання іспиту Ви можете зробити не більше 2-х помилок.

Практичний іспит з водіння автомобіля проводиться в місті на затвердженому маршруті, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків і дорожньої розмітки.

YouTube
YouTube