Ціна

Боярська автошкола

Вартість навчання

Різноманітність умов навчання, як і рівень цін в автошколах м.Києва може поставити в глухий кут будь-якого охочого отримати водійські права. Перш ніж зробити свій вибір, треба розуміти, що Вам пропонують. Кожна автошкола ціни встановлює виходячи з кількості і якості послуг, що надаються. Якщо Ви знайшли дешеву автошколу, це не означає що Вам пощастило! Дешева автошкола ніколи Ви не озвучить повністю ціни на навчання і кінцева сума буде далеко відрізнятися від озвученої раніше, а головне повернути гроші на півдорозі до мети Ви вже не зможете.

Вартість теоретичного курсу навчання на категорію «В» в нашій автошколі складає — 3300 грн. Термін навчання — 2,5 місяці.

Вартість практичного навчання управлінню автомобілем залежить від кількості наїзджених годин. Повний курс практичного навчання складається з сорока академічних годин . Мінімальний курс включає пятнадцять занять, яке зкладається з двух академічних годин по 45 хвилин.

Інколи, в автошколу записується люди, які раніше вже мали певний досвід керування автомобілем. Як правило, вони набагато швидше засвоюють учбовий матеріал та можуть за коротші терміни закінчити навчальну практику. Таким студентам достатньо пройти мінімальний курс, який складається з 10 занять, тому вартість навчання практичного курсу для них буде менша.

Студенти, які прийшли до автошколи не маючи взагалі ніякого досвіду, вимагають навчання з «нуля», та проходять повний курс навчання управлінням транспортним засобом.

YouTube
YouTube