Про нас

Боярська автошкола

автошкола

Різноманітність умов навчання, як і рівень цін в автошколах м.Києва може поставити в глухий кут будь-якого охочого отримати водійські права. Перш ніж зробити свій вибір, треба розуміти, що Вам пропонують. Кожна автошкола ціни встановлює виходячи з кількості і якості послуг, що надаються. Якщо Ви знайшли дешеву автошколу, це не означає що Вам пощастило! Дешева автошкола ніколи вам не озвучить повністю ціни на навчання, тому кінцева сума буде неприємно відрізнятися від озвученої раніше, а головне повернути кошти на півдорозі до мети Ви вже не зможете.

автошкола

Вартість теоретичного курсу навчання на категорію «В» в нашій автошколі складає — 2300 грн. Термін навчання — 2,5 — 3 місяці.

Одна з цілей нашої автошколи — надати можливість широкому колу людей навчитися водінню. Саме тому ми встановили доступні форми навчання, а також зручну систему оплати. Наші слухачі проходять навчання на високому рівні і оптимальних цінових умовах. Базовий курс навчання водінню в нашій автошколі включає в себе повний курс як теоретичної, так і практичної підготовки і в кінцевому підсумку видачу свідоцтва встановленого зразка, а також організовану здачу іспитів в МРЕВ під керівництвом представника автошколи. При цьому ми можемо запропонувати кілька основних програм навчання водінню, які підходять і новачкам, і людям з досвідом водіння. В цілому основний курс навчання триває 2.5 — 3 місяці. Крім цього, ми пропонуємо підвищити свій рівень майстерності особам вже мають посвідчення водія. При цьому якість послуг залишається незмінним у всіх випадках.

автошкола
YouTube
YouTube